Podlahy Remmers Crete

Podlahy Remmers Crete patří k velmi odolným podlahám využívaným v potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu. Jedná se o speciální polyuretanbetonový systém s výjimečnými vlastnostmi. Podlahy Remmers Crete odolávají nejtěžším podmínkám potravinářské výroby - teplotní šok, vysoký mechanický ráz, vysoké chemické zatížení a to i v jejich kombinaci. Splňuje požadavky pro použití v potravinářském průmyslu dle požadavků EU. Hygienické a bezpečné provedení.

Penetrace a pečetící lak s výrazně matným povrchem – Remmers Crete TF je vhodná pro všechny systémy a může být použita i jako pečetící lak. K rozetření materiálu je používána gumová stěrka a pro sjednocení nylonový váleček.

Samonivelační stěrka s hladkým výrazně matným povrchem – Remmers Crete SL je samonivelační tekutá hmota. K rozetření materiálu je využívána zubová stěrka či hrablo s distančními kolíky (lze nanášet ve stoje). Čerstvá vrstva se poté odvzdušní a srovná pomocí ježkového válce, a to v rámci pouhých tří minut po nanesení hmoty. Lze vytvořit i protiskluzovou stěrku Remmers Crete SR01/02 pro velkou mechanickou zátěž tím, že čerstvá vrstva se zasype křemičitým pískem.

Základní vrstva pro vysoce zatížitelné prosypávané stěrky – Remmers Crete SR01/02 je tekutá základní vrstva s vysokým obsahem plniv určená pro přesypávané stěrky s vyšší tloušťkou vrstvy. Nanáší se pomocí zubové stěrky/rakle (v kleče) nebo hrablem s distančními kolíky (ve stoje), následně se vrstva provzdušní smyčkovým válcem pro podporu rozlivu materiálu a zajištění provzdušnění. Materiál se posypává vždy do nasycení, tedy s přebytkem.

Vysoce odolná stěrka pro aplikaci hladítkem – Remmers Crete HF s nejvyšším obsahem plniv, nanášený zednickou lžící či hladítkem. V důsledku hrubozrnné směsi vznikne strukturovaná stěrka.

Výhody

 • Zkouška na obrus dle TABER (ztráta v mg / 1000 ot. / 1 kg) je 900 mg.
 • Třída reakce na oheň BFL – S1.
 • Teplotní odolnost do +130°C tloušťka vrstvy 9 mm, odolnost na pojezd horkých pekařských vozíků z pece (krátkodobě +150°C).
 • Pojezd kovovým kolem.
 • Splňuje požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1935/2004 (přímý styk s potravinou) - díky atestům pro přímý styk s potravinami splňuje náš podlahový systém požadavky na kritické body v rámci zpracování analýzy HACCP pro potravinářské provozy.
 • Aplikace na 7 dní starý beton bez použití speciálních penetrací.
 • Čištění horkou párou.
 • Kvalita a výsledný efekt čištění jako při čištění součástí podlahy v nerezovém provedení.
 • Podlaha není nasákavá.
 • Odolnost vůči rázovému zatížení a teplotním šokům.
 • Probarvení v celé vrstvě.

Podlahovina má protiskluzný povrch, je hygienicky nezávadná, s vysokou chemickou, mechanickou a teplotní odolností. Čištění párou. Odolnost teplotnímu šoku. Finální povrchová vrstva je beze spár, nepropustná, protiskluzná a bezprašná.

Potřebujete více informací nebo si přejete zadat poptávku?