Profil firmy

Společnost JK DISBET s.r.o., průmyslové podlahy vznikla s cílem vybudovat firmu, která chce svým zákazníkům nabídnout komplexní škálu nejmodernějších technologií a ucelený program provádění nových i sanovaných průmyslových podlah. Naše služby využívají především potravinářské provozy, se kterými máme největší zkušenosti. Naše společnost je schopna navrhnout kompletní skladbu podlahového systému - míru zhutnění podkladu na základě geologického průzkumu, jakož i tloušťku betonové podlahy, včetně povrchové úpravy, a to dle zadání projektanta nebo objednatele - investora.

JK DISBET průmyslové podlahy spolupracuje s významnými firmami v oboru průmyslových podlah, a proto můžeme zajistit zhotovení podlah od úpravy pláně, přes provedení betonáží až po finální povrchovou vrstvu. I proto se chceme profilovat ve třech výrobních divizích.

Divize Polyuretanbeton

Aplikace speciálního podlahového systému Remmers Crete, tj. polyuretanová podlaha pro extrémní teplotní, mechanické a chemické zatížení na bázi speciálních polyuretanových pryskyřic, která o sobě může tvrdit, že je nejlepší. Tento speciálně formulovaný polyuretanový beton nachází uplatnění zejména v extrémně náročných podmínkách potravinářského, chemického, strojírenského a farmaceutického průmyslu. Systémy Remmers Crete nabízejí spektrum povrchových struktur od hladkých až po hrubé, vysoce protiskluzné.

Podlahový systém Remmers Crete odolává až do teploty 130°C, má výbornou odolnost vůči chemikáliím včetně organických kyselin a rozpouštědel, které by vážně poškodily běžné epoxidové a polyuretanové systémy. Podlahy Remmers Crete jsou těsné, nepropustné, nedegradují a zamezují růst bakterií ani plísní. Podlahy Remmers Crete se lehce čistí, neuškodí jim horká voda a pára. Podlahový systém Remmers Crete je naší nejobsáhlejší technologií, kterou aplikujeme.

Divize Beton a potěry

Realizace betonáží jsou ve stavebnictví nejrozšířenějším druhem podlah. Jsou prováděny z kvalitních betonových směsí, do kterých se přidávají plastifikátory pro zvýšení pevnosti (snížení vodního součinitele) a rozptýlené výztuže – ocelová vlákna. Tyto technologie urychlují zrání betonu a pokládku dalších vrstev. Při požadavku rychlého zhotovení betonové podlahy provádíme potěry z rychlovazných cementů již od 10 mm tloušťky. Na tyto námi provedené potěry aplikujeme finální vrstvy již po 24 hodinách, což ocení především uživatel.

Divize Epoxy

Technologie epoxidových a polyuretanových pryskyřic se používá k vytvoření litých, bezespárových epoxidových podlah. Vykazují vysoce kvalitní povrchy a dobré fyzikálně-mechanické parametry, s širokým použitím tam, kde je prioritou bezprašnost, nenasákavost, čistota a hygiena.

Nabídnout můžeme několik variant provedení podlah:

  • Chemicky odolné podlahy - dle druhu chemického zatížení
  • Antistatické podlahy - dle typu svodového odporu
  • Epoxidové podlahy- dle nároku na kluznost a bezpečnost
  • Nátěry
  • Parkoviště, pojížděné střechy
Potřebujete více informací nebo si přejete zadat poptávku?