Betonové podlahy

Betonové podlahy jsou vhodné zejména v provozech, ve kterých není vyžadována bezprašnost. Jedná se o nejrozšířenější typ podlah v našem stavebnictví. Betonové podlahy splňují základní požadavky na odolnost, která zahrnuje pevnost v tlaku, pevnost tahu, odolnost proti nárazu i pružnost. Pevnost je dána třídou betonové směsi.

Podle zadání investora nebo objednatele navrhneme kompletní skladbu betonového podlahového systému. Navrhneme míru zhutnění podkladu na základě geologického průzkumu, tloušťku betonové podlahy a povrchovou úpravu.

Podlahy jsou armovány buď Kari sítí, nebo ocelovými vlákny dle přání. V případě požadavku na vysokou odolnost a bezprašnost povrchu betonové podlahy se do čerstvé betonové mazaniny aplikuje vsyp na bázi křemíkových, korundových nebo čedičových plniv.

Dodáváme betonové podlahy například do výrobních hal, skladů, obchodních center, garáží i venkovních prostor. Pro zajištění spolehlivých výsledků vždy používáme certifikovaný materiál. Na ochranu podlah v místech s malým mechanickým zatížením je možné použít nátěry betonových podlah.

Potřebujete více informací nebo si přejete zadat poptávku?