Úvod / Průmyslové podlahy / Betonové podlahy

Betonové podlahy

Betonové podlahy jsou vhodné zejména v provozech, ve kterých není vyžadována bezprašnost. Jedná se o nejrozšířenější typ podlah v našem stavebnictví. Betonové podlahy splňují základní požadavky na odolnost, která zahrnuje pevnost v tlaku, pevnost tahu, odolnost proti nárazu i pružnost. Pevnost je dána třídou betonové směsi.

Podle zadání investora nebo objednatele navrhneme kompletní skladbu betonového podlahového systému. Navhneme míru zhutnění podkladu na základě geologického průzkumu, tloušťku betonové podlahy a povrchovou úpravu.

Podlahy jsou armovány buď Kari sítí, nebo ocelovými vlákny dle přání. V případě požadavku na vysokou odolnost a bezprašnost povrchu betonové podlahy se do čerstvé betonové mazaniny aplikuje vsyp na bázi křemíkových, korundových nebo čedičových plniv.

Dodáváme betonové podlahy například do výrobních hal, skladů, obchodních center, garáží i venkovních prostor. Pro zajištění spolehlivých výsledků vždy používáme certifikovaný materiál. Na ochranu podlah v místech s malým mechanickým zatížením je možné použít nátěry betonových podlah.

Betonová podlahaBetonová podlaha
Betonová podlahaBetonová podlaha

Přejít na poptávkový formulář
Naše výhody
  • specialista v potravinářství
  • nejmodernější technologie
  • kvalita a rychlost provedení
  • komplexní služby a servis
  • dlouholeté zkušenosti
Betonové podlahy - JK DISBET

Telefon
+420 607 973 524

E-mail
jiri.kadlec@jkdisbet.cz

© JK DISBET s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox