Úvod / Průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy

Nabízíme ucelený program nových i sanovaných průmyslových podlah. Provádíme betonové podlahy, epoxidové podlahy, podlahy UCRETE, opravy výtluků průmyslových podlah, nátěry betonových podlah. Jsme certifikovaná realizační firma pro podlahový systém UCRETE.

Provádíme:

Průmyslové podlahy UCRETE obstojí v provozech, kde je vyžadována ta největší odolnost vůči agresivním chemikáliím, těžkému mechanickému zatížení a teplotním šokům. Splňují veškeré hygienické normy EU pro použití v potravinářském či farmaceutickém průmyslu. Můžou se aplikovat tam, kde je vyžadováno bezprašné prostředí.

Systém UCRETE je originální polyuretanový beton s širokým spektrem povrchových struktur od hladkých až po hrubé a vysoce protiskluzné. V průmyslových provozech se využívá již více než 30 let a mnoho ze starších aplikací je stále funkčních.

Podlaha UCRETE DP10 ve společnosti GlobusNejrozšířenější typ podlah v našem stavebnictví jsou betonové podlahy. Využívají se ve skladových i výrobních halách, obchodních centrech či garážových domech. Za relativně nízkou pořizovací cenu lze očekávat vysokou odolnost. Vyšší tvrdosti či bezprašnosti lze dosáhnout vsypem s obsahem křemíkových, korundových nebo čedičových částic. Nátěry betonových podlah mají omezenější životnost a jsou proto určeny do prostorů s malých mechanickým a chemickým namáháním. Podle druhu materiálu je lze rozdělit na epoxidové, polyuretanové a vodou ředitelné.

Výhodou epoxidových podlah je bezspárovost. Najdeme je v prostorech, kde je kladen důraz na čistotu. Mají totiž vysokou mechanickou i chemickou odolnost, odolají tedy agresivním čisticím prostředkům, solím, louhům či kyselinám. Na výběr je z mnoha možností barevného vzhledu.

Zabýváme se také opravami výtluků v průmyslových podlahách. Provádíme lokální opravy i celkové sanace. Pokud si nejste jisti, jaký typ průmyslové podlahy by byl nejvhodnější do vašeho provozu, doporučujeme vám zkušební vzorečky. Díky tomu si ověříte výhody aplikovaných materiálů a budete se moci správně rozhodnout.

Přejít na poptávkový formulář
Naše výhody
  • specialista v potravinářství
  • nejmodernější technologie
  • kvalita a rychlost provedení
  • komplexní služby a servis
  • dlouholeté zkušenosti
Průmyslové podlahy - JK DISBET

Telefon
+420 607 973 524

E-mail
jiri.kadlec@jkdisbet.cz

© JK DISBET s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox