Úvod / Profil firmy

Profil firmy JK DISBET

Společnost JK DISBET s.r.o., průmyslové podlahy vznikla s cílem vybudovat firmu, která chce svým zákazníkům nabídnout komplexní škálu nejmodernějších technologií a ucelený program provádění nových i sanovaných průmyslových podlah. Naše služby využívají především potravinářské provozy, se kterými máme největší zkušenosti. Naše společnost je schopna navrhnout kompletní skladbu podlahového systému - míru zhutnění podkladu na základě geologického průzkumu, jakož i tloušťku betonové podlahy, včetně povrchové úpravy, a to dle zadání projektanta nebo objednatele - investora.

JK DISBET průmyslové podlahy spolupracuje s významnými firmami v oboru průmyslových podlah, a proto můžeme zajistit zhotovení podlah od úpravy pláně, přes provedení betonáží až po finální povrchovou vrstvu. I proto se chceme profilovat ve třech výrobních divizích.

Divize UCRETE

Aplikace speciálního podlahového systému UCRETE, tj. polyuretanová podlaha pro extrémní teplotní, mechanické a chemické zatížení na bázi speciálních polyuretanových pryskyřic, která o sobě může tvrdit, že je nejlepší. Tento speciálně formulovaný polyuretanový beton nachází uplatnění zejména v extrémně náročných podmínkách potravinářského, chemického, strojírenského a farmaceutického průmyslu. Systémy UCRETE nabízejí spektrum povrchových struktur od hladkých až po hrubé, vysoce protiskluzné.

Podlahový systém UCRETE odolává až do teploty 130°C (krátkodobě do 150°C), má výbornou odolnost vůči chemikáliím včetně organických kyselin a rozpouštědel, které by vážně poškodily běžné epoxidové a polyuretanové systémy. Podlahy UCRETE jsou těsné, nepropustné, nedegradují a zamezují růst bakterií ani plísní. Podlahy UCRETE se lehce čistí, neuškodí jim horká voda a pára. Podlahový systém UCRETE je naší nejobsáhlejší technologií, kterou aplikujeme.

Divize beton a potěry

Realizace betonáží jsou ve stavebnictví nejrozšířenějším druhem podlah. Jsou prováděny z kvalitních betonových směsí, do kterých se přidávají plastifikátory pro zvýšení pevnosti (snížení vodního součinitele) a rozptýlené výztuže – ocelová vlákna. Tyto technologie urychlují zrání betonu a pokládku dalších vrstev. Při požadavku rychlého zhotovení betonové podlahy provádíme potěry z rychlovazných cementů již od 10 mm tloušťky. Na tyto námi provedené potěry aplikujeme finální vrstvy již po 24 hodinách, což ocení především uživatel.

Divize Epoxy

Technologie epoxidových a polyuretanových pryskyřic se používá k vytvoření litých, bezespárových epoxidových podlah. Vykazují vysoce kvalitní povrchy a dobré fyzikálně-mechanické parametry, s širokým použitím tam, kde je prioritou bezprašnost, nenasákavost, čistota a hygiena.

Nabídnout můžeme několik variant provedení podlah:

  • Chemicky odolné podlahy - dle druhu chemického zatížení
  • Antistatické podlahy - dle typu svodového odporu
  • Epoxidové podlahy- dle nároku na kluznost a bezpečnost
  • Nátěry
  • Parkoviště, pojížděné střechy
Přejít na poptávkový formulář
Naše výhody
  • specialista v potravinářství
  • nejmodernější technologie
  • kvalita a rychlost provedení
  • komplexní služby a servis
  • dlouholeté zkušenosti
Profil firmy - JK DISBET

Telefon
+420 607 973 524

E-mail
jiri.kadlec@jkdisbet.cz

© JK DISBET s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Redakční systém WebAutomat CMS | Tvorba webových stránek Develox